Ayı Piyasasında Yatırımcılara Kazandıran 5 Altcoin Bunlar!

Kripto para piyasası, geçtiğimiz hafta Bitcoin’de yaşanan düşüşlerle beraber geriledi. Önde gelen kripto para uzmanları, bu düşüşlere işaret ederek 5 altcoin projesinin ayı piyasasında yükselişe geçebileceğini aktardı! Bu süreçte;

  • Kava (KAVA) fiyatı yüzde 11,61 arttı
  • Bitcoin SV (BSV) fiyatı yüzde 7.23 arttı
  • FLOKI (FLOKI) fiyatı yüzde 5.06 arttı
  • Aragon (ANT) fiyatı yüzde 4.50 arttı
  • UMA (UMA) fiyatı yüzde 3.43 oranında arttı

Bu 5 altcoin projesi ayı piyasasında patlama yapabilir!

Kava (KAVA)

Ayı piyasasında yükselişe geçen popüler altcoin KAVA fiyatı, 8 Mayıs’ta 0,66 dolara düştüğünden beri yükseldi. KAVA için artış iki nedenden ötürü çok önemliydi. İlk olarak, fiyat 0,76 dolarlık yatay alanı geri aldı. Bu çok önemli bir destek alanı ve fiyat daha önce bunun altına düşmüştü. Dolayısıyla, geri kazanımı genellikle keskin yukarı yönlü hareketlere yol açan bir yükseliş işaretidir. Ardından, fiyat azalan bir direnç çizgisinden çıktı ve düzeltmenin tamamlanma olasılığını destekledi.

Uzmanlara göre popüler altcoin KAVA için yukarı yönlü hareket devam ederse, bir sonraki direnç 0,96 dolar olacak. Ancak, ralli ivme kaybederse, KAVA tekrar 0,76 dolarlık yatay destek alanına düşebilir. Anlık olarak KAVA, 1,03 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin SV (BSV)

Listenin ikinci sırasında yer alan BSV fiyatı 12 Mayıs’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Daha önce, bu hat Ağustos 2022’den beri yerinde duruyordu. Uzmanlara göre bu nedenle kırılma, düzeltmenin sona erdiğinin bir işaretidir. Şu anda fiyat, çizgiyi destek olarak doğrulama sürecinde yer alıyor (yeşil simge).

Eğer başarılı olursa, bir sonraki direnç seviyesi olan 48 dolara yükselebilir. Ancak, fiyat direnç çizgisinin altına düşerse 28 dolara kadar gerileyebilir.

FLOKI (FLOKI)

Mevcut ayı piyasasında popüler altcoin FLOKI fiyatı Mart ayından bu yana yükselen bir paralel kanal içinde işlem görüyor. Bu kanallar genellikle düzeltici yapılar içerir, bu da kanaldan nihai bir kırılmanın muhtemel olacağı anlamına gelir. Ek olarak, fiyat bu kanalın alt kısmında işlem görüyor ve bu olasılığı daha da güçlendiriyor.

FLOKI aşağı kırılırsa, bir sonraki desteğe 0,00002 dolara düşecektir. Ancak, ayağını geri kazanırsa, kanalın direnç çizgisine 0.00005 dolara yükselebilir.

Aragon (ANT)

Popüler altcoin Aragon (ANT) fiyatı Mart sonunda 3 dolarlık direnç alanının üzerine çıktı ve bir sonraki ay 3,97 dolarlık yeni bir yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Fiyat düşmüş olsa da hala 3 dolarlık yatay alanın üzerinde işlem görüyor.

Uzmanlara göre artış devam ederse, ANT 4,20 dolardaki bir sonraki dirence doğru hareket edebilir. Ancak, ANT 3 doların altında kapanırsa, 2,50 dolardaki yükselen destek hattına bir düşüş yaşanabilir.

Uma (UMA)

Listede yer alan bir başka proje olan altcoin UMA fiyatı 5 Mayıs’ta 2,30 dolarlık direnç alanından çıktı ancak 12 Mayıs’ta tekrar geri döndü. Fiyatın bölgeyi destek olarak doğrulaması mümkündür.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız uzmanların yorumuna göre, UMA fiyatının sıçraması ya da düşmesi gelecekteki trendi belirleyebilir. Bir sıçrama 3 dolara doğru bir artışa yol açabilirken, bir arıza muhtemelen fiyatı 2 dolardan yükselen destek hattına götürecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir