Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Diplere Daldı!

Kripto para piyasası bu hafta Bitcoin’in düşüş yaşamasıyla beraber genel olarak düşüş trendi ile karşı karşıya kaldı. Bununla beraber haftanın en çok düşüş gören kripto para birimleri açıklanırken, bu 5 altcoin dip seviyeleri gördü!

  • Pepe (PEPE) fiyatı yüzde 39,58 düştü
  • PancakeSwap (CAKE) fiyatı yüzde 28.51 düştü
  • Conflux (CFX) fiyatı yüzde 22.68 düştü
  • Optimism (OP) fiyatı yüzde 21.61 düştü
  • Injective (INJ) fiyatı yüzde 21.50 düştü

Bu hafta dip seviyeleri gören 5 altcoin projesi açıklandı!

Pepe (PEPE) 

Kripto para piyasasının düşüş trendi içerisine girmesiyle beraber, en çok düşüş yaşayan altcoin projeleri arasında lider sırayı alan PEPE fiyatı, 5 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0000046 dolara ulaştığından beri keskin bir düşüş yaşadı. Düşüş, fiyatı 12 Mayıs’ta 0,0000011 dolar gibi düşük bir seviyeye çekti. Bu, en yüksek seviyeden yüzde 72’lik bir düşüş anlamına geliyor.

PEPE fiyatı sıçrama yaparsa, en yakın direnç alanı 0,0000017 dolar olacak. Ancak, düşüş devam ederse, PEPE bir sonraki en yakın desteğe 0,0000009 dolara düşebilir.

PancakeSwap (CAKE)

Popüler altcoin projesi PancakeSwap (CAKE) fiyatı, 19 Nisan’da yükselen destek çizgisini kırmasından bu yana düşüş gösterdi. Düşüş kısa bir süre sonra hızlandı ve fiyat 1 Mayıs’ta tüm zamanların en düşük destek seviyesi olan 2,60 dolardan aşağı indi. Şu ana kadar fiyat tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1,79 dolara ulaştı.

Düşüş devam ederse, bir sonraki en yakın destek alanı 0,70 dolar olacak. Ancak, CAKE fiyatı yeniden yükselişe geçerse, tekrar 2,60 dolar bölgesine hareket edebilir.

Conflux (CFX)

Popüler altcoin Conflux (CFX) fiyatı 19 Mart’tan bu yana azalan bir paralel kanal içinde düşüş gösterdi. Bu tür kanallar genellikle düzeltici yapılar içerir. Uzmanlara göre bu durum, kanaldan nihai bir kopuşun en olası senaryo olacağı anlamına geliyor.

Anlık olarak popüler altcoin CFX için fiyat, kanalın alt kısmında ve 0,24 dolarlık yatay destek alanının içinde işlem görüyor. CFX fiyatı düşerse, bir sonraki en yakın destek kanalın 0,18 dolarlık destek hattında olacak. Bununla birlikte, bir sıçrama meydana gelirse, fiyat kanalın direnç çizgisine 0,32 dolara yükselebilir.

Optimism (OP) 

Haftanın en kötü performans gösteren popüler altcoin’lerinden Optimism (OP) fiyatı Şubat ayından bu yana azalan bir direnç çizgisi altında düşmüştü. Son olarak, 15 Nisan’da direnç çizgisi tarafından reddedildi (kırmızı simge) ve düşüş hızını artırdı. 5 Mayıs’ta fiyat 2 dolarlık yatay destek alanından aşağı kırıldı.

Düşüş devam ederse Optimism (OP) için yatay bir destek alanı ve yükselen bir destek çizgisi tarafından oluşturulan 1,40 dolarlık bir destek seviyesi izdihamı var. Öte yandan, fiyat yeniden yükselişe geçerse, 2 dolarlık alana doğru bir artış meydana gelebilir.

Injective (INJ)

Popüler altcoin projesi Injective (INJ) fiyatı 17 Nisan’da yılın en yüksek seviyesi olan 9,97 dolara ulaştığından beri keskin bir düşüş yaşadı. Bu düşüş 12 Mayıs’ta 5,58 dolara kadar geriledi.

Şu anda INJ fiyatı, 0,5 Fib geri çekilme destek seviyesinin hemen üzerinde 5,58 dolardan işlem görüyor. Eğer kırılırsa, devam eden iniş 3,80 dolara doğru hızlanabilir. Ancak, fiyat sıçrama yaparsa, 7,78 dolar ile en yakın dirence yükselebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir