Kripto Para Milyonerlerinin Yeni Avı Bu Yapay Zeka Coin!

Kripto oyuncuları, Pepe ile başlayan son meme token rallisine kadar yapay zeka coin’leri izliyordu. Bu trend, gelecekte de devam edebilir mi? Altcoin Buzz analistleri yeni raporda, 2023 yılında yüksek getiri hedefleyen AI projelerini inceliyor. İşte ayrıntılar…

2023’ye milyoner yapacak yapay zeka coin’leri

İlk olarak SingularityNET (AGIX), merkezi olmayan bir pazar yeri olarak AI hizmetleri sunuyor. Proje, bir altyapı katmanı sağlayarak uygulamaların Singularity’nin yapay zeka işlevlerini kullanmasını mümkün kılıyor. Bu sayede projeler, farklı yapay zeka işlevlerini ekleyerek kendi yapay zeka projelerini geliştirebiliyorlar.

Singularity, merkezi olmayan bir yapay zeka pazar yeri olarak öne çıkıyor. Projenin başarısının en büyük nedeni, yapay zeka teknolojilerine olan ilginin her geçen gün artması ve projenin AI hizmetleri için bir pazar yeri sağlamasıdır. Singularity’nin altyapı katmanı, yapay zeka işlevlerinden oluşan kod tabanı sunarak projelerin Singularity’nin yapay zeka teknolojilerini kullanmasına olanak tanır.

Bu sayede, projelerin yapay zeka ile deney yapmasına olanak sağlanır. Bu özellik Singularity’yi diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerden biridir. Singularity’nin AI altyapısı, tüm projelerin kazanan veya kaybeden seçmek zorunda kalmadan yapay zeka teknolojilerini kullanabilmesine olanak sağlar. Bu özellik, yatırım risklerini azaltır ve birçok projenin Singularity teknolojisini kullanmasına olanak tanır.

Bu arada, Singularity’nin yerel tokeni AGIX’dir. AGIX’i stake ederek pasif gelir elde etmeniz mümkün. Ayrıca, kendi ayrı protokolüne dönüşen projelerden ekosistem airdrop’larına hak kazanabilirsiniz.

Token ekonomisi

Singularity’nin ekosistemi, kriptodaki AI sektörünün kıskandığı özelliklere sahiptir. Singularity ve protokollerinin yaptıklarından daha fazlasını yapan hiçbir kripto yapay zeka projesi grubu yoktur. İşte bazı örnekler:

  • SingularityDAO: Portföy yönetmeyi seven amatörler ve profesyoneller içindir. Bu portföy yönetimi uygulaması, becerilerinizi başkalarına karşı test etmenize ve risk yönetimine yardımcı olması için yapay zekayı kullanmanıza olanak tanır.
  • NFT cephesinde, SophiaVerse, oyunları metaverse’ye entegre etmek için NFT ve oyun tabanlı bir pazar yeridir.

Singularity’nin kullanım alanları ve öne çıkan projeleri

Müzisyenler için daha fazla kazanç elde etmek isteyenler için Jam Galaxy gibi bir seçenek bulunuyor. Bu platform, yapay zeka kullanarak hem yeni müzikler bestelemeye hem de hayranlarla bağlantı kurmaya yardımcı oluyor.

Bir diğer örnek ise tıp ve sağlık alanında hizmet veren Rejuve.AI. Bu platform, uzun ömür araştırmaları yapan araştırmacılar, veri kümeleri ve diğer katkıda bulunanlardan oluşan bir ağa sahip. Bu sayede daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için çalışmalar yürütüyor.

Web3 altyapısı arayanlar için Nunet, dağıtılmış bilgi işlemi sunan bir platformdur ve Arweave veya Filecoin gibi uygulamaların ve protokollerin projelerini oluşturmak için kullanabilecekleri bir AI bileşeni içerir.

Cogito ise yatırım cephesinde faaliyet gösteren bir hizmettir. Hem istikrarlı bir para çerçevesi olarak hem de AI’yı bir risk yönetimi aracı olarak kullanan finansal modelleme için bir endeks gibi hareket eder. Bu sayede kripto piyasasının daha geniş bir alanını yakalama potansiyeli vardır.

Yapay zeka coin AGIX ne durumda?

Singularity ekosistemi için önemli olan bir faktör, ekosistem airdrop’larına uygun olmak. Ayrıca staking, 30 günlük oturumlarda çalışır, bu nedenle uzun kilitlenmeler olmaz. Singularity şu anda yılda %1,28 gerçek getiri sağlıyor. Tokenomik cephesinde, toplam AGIX arzının %60’ından fazlası dolaşımda, bu da gerçek getiri argümanına yardımcı olur.

AGIX, yüksek enflasyon veya sınırlı tedarik belirteci değildir, ancak dikkat çekici bir yapay zeka coin. Gate.io, kısa süre önce AGIX hakkında aşağıdaki tweet’te duyuru yaptı.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Singularity, Elon Musk’un tweet’lerinde yer alan coin’lerden biriydi. Musk, yıl başında AI ile ilgili paslaştığı meme coin’lerde sıklıkla Singularity’den bahsetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir