İzmir’de ‘Omuz Attın’ Tartışması Cinayetle Bitti! Sevgilisi O Anlarda Yaşananları Anlattı

İzmir’de bir marketin içerisinde çıkan ‘omuz attın’ tartışması sonrası öldürülen Semih Kenan Köse’nin (30) sevgilisi Sibel Kabadayı (27) kavga esnasında yaşananları anlattı. Saldırganların, kendisinin saçından tutarak yerde sürüklediğini söyleyen Kabadayı, ‘ Kenan’ın beyaz gömleği kırmızıya büründü. Üzerimdeki kıyafeti çıkarıp, tampon yapmaya çalıştım. Başını kucağıma aldım. Kan bir türlü durmadı. Kalbine isabet eden tek bıçak darbesiyle öldürüldü. Kucağımda son nefesini verdi’ dedi.

Olay, dün 19.30’da İzmir’in Urla ilçesi Ahmet Besim Uysal Caddesi’nde bulunan bir markette meydana geldi. Urla’da emlakçılık yaptığı öğrenilen Sercan Bavkır ile alışveriş yaparken yanından geçen Semih Kenan Köse omuz omuza çarpıştı. İkili arasında çıkan ‘omuz attın’ tartışması yumruklu kavgaya döndü.

Bu sırada eline geçirdiği içki şişesini kıran Köse, Sercan Bavkır’ın üzerine doğru hamle yaptı. Bunun üzerine Sercan Bavkır, yanındaki bıçakla Köse’yi ve yanındaki sevgilisi Sibel Kabadayı’yı göğsünden yaraladı.

Urla Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Köse hayatını kaybetti, Kabadayı ise tedavisinin ardından taburcu edildi. Sercan Bavkır ile kardeşleri Serkan Bavkır ve Taylan Bavkır, polis ekiplerine teslim oldu. Polisteki işlemlerin ardından 3 kardeş, tutuklandı.

Pilates eğitmeni Sibel Kabadayı kavga esnasında yaşananları şu ifadelerle anlattı: “O gün, çok güzel bir gün geçirdik. Tekne ile denizde gezdik. Alışveriş yapmak için mağazaya girdik. Kenan içeri girince çalışanlara ‘Kolay gelsin’ dedi. Üç kişiyle yan yana geldik. Bize ters ters baktılar. Bu kişiler, ‘Ne kolay gelsin’ dediler. Birden kavgaya tutuştular. Ayırmak için araya girdim. Üçü birden Kenan’a vurmaya başladı.

Kendimizi savunmak için elimize aldığımız alkol şişelerini kırdık. Kimse onları durduramadı. Beni saçımdan tutup, yerlerde sürüklediler. Kenan’ın beyaz gömleği kırmızıya büründü. Üzerimdeki kıyafeti çıkarıp, tampon yapmaya çalıştım. Başını kucağıma aldım. Kan bir türlü durmadı. Kalbine isabet eden tek bıçak darbesiyle öldürüldü. Kucağımda son nefesini verdi. Beni de aynı kişi, göğsümden bıçakladı.’

‘Olay günü çok güzel bir gün geçirmiştik, gelecek planımız vardı’

Köse ile 6 aydır sevgili olduklarını, Ankara’nın Pursaklar ilçesi Saray Mahallesi’nde yaşadıklarını belirten Kabadayı, ‘Ancak Semih, Urla’da şantiye işi alıp, burada bir ev tuttu. 11 gündür ben de onunla aynı evde kalıyordum. Birlikte olduğumuz 6 ay içinde çok güzel günler yaşadık. Olay olmadan önce çok mutluyduk. Güldük, eğlendik, birlikte şarkılar söyledik. Olay günü de çok güzel ve mutlu bir gün geçirmiştik. Gelecek planlarımız vardı. Hepsi, o gün bitti. Sevdiğim insan toprağa girdi ‘ dedi.

Öte yandan Köse’nin Ankara’nın Pursaklar ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir