New York City’de Popüler Parkta Çift Battaniye Altında İlişkiye Girdi

Amerika’nın New York kentindeki Battery Park’ta bir çift, kalabalığa ve etrafta oynayan çocuklara aldırış etmeden siyah bir battaniye altında cinsel ilişkiye girdi. O anları kayda alan bir kişi ise görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. 50 milyondan fazla izlenen o anlar tepkileri de beraberinde getirdi.

PARKIN ORTASINDA BATTANİYENİN ALTINDA CİNSEL İLİŞKİ

Video “New York City’deki Battery Park’ta güzel bir Pazar öğleden sonrasının tadını çıkarmaya çalışıyorum” başlığıyla sosyal medyaya yüklendi. Her yaştan insanın güneşli havanın tadını çıkardığı görülürken, çimlerin üzerinde uzanan ve üzerlerine battaniye örtmüş bir çiftin cinsel ilişkiye girdiği anlar hayrete düşürdü.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI TEPKİ GÖSTERDİ

Bir izleyici, “Bu kadar çok insanın önünde böyle bir şey yapmak beni şaşırttı,” dedi. Bir diğeri ise, “Battaniyenin amacı neydi ” diye sordu. Bir başkası ise, “Merak ediyorum, işleri bittiğinde kimse bir şey söyledi mi?” sözleriyle merakını dile getirdi.

Video kaydı bir süre sonra sona ererken, toplum içinde yapılan uygunsuz hareket için yetkililerin bir müdahalede bulunup bulunmadığı merak konusu oldu. Yaşananlardan geriye ise kayda geçen bu görüntüler kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir